Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd 86--13217696818 lucy@merrock.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd profil firmy

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent,Dystrybutor / Hurtownik,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  MERROCK / BSD-TOP / APOLLO / ZANIECZYSZCZENIE

 • Ilość pracowników

  100~150

 • Coroczne wyprzedaże

  500000-1000000

 • Rok założenia

  2007

 • pc Export

  70% - 80%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--13217696818

Wprowadzenie

DongGuan Merrock Industry Co., Ltd jest profesjonalnym producentem maszyn do szlifowania i polerowania powierzchni podłóg, diamentowych tarcz polerskich, proszku z kryształu marmuru i utwardzacza do betonu ! Posiadamy szereg doskonałych talentów w zakresie badań, produkcji, sprzedaży i technologii konsultantów z profesjonalnymi umiejętnościami, już rozwinęło się w znanego producenta w dziedzinie systemów szlifowania powierzchni. Merrock jest wyposażony osobno w dział produkcji i sprzedaży maszyn, produktów przemysłu chemicznego i materiałów ściernych. Merrock zajmuje się głównie badaniami i produkcją: maszyn, przemysłu chemicznego, narzędzi ściernych i sprzętu. Mamy silną przewagę w technologii i badaniach, a niektóre z naszych produktów zyskują dużą przewagę w Chinach w badaniach i technologii.

Merrock przejął nazwę fabryki materiałów ściernych Guangzhou Dangsing abrasive Co., Ltd , Dangsing specjalizuje się w marce „Apollo”, „Bear” i „Dangsing”, a marka „Apollo” jest znana w Europie i Ameryce. Merrock jest bardzo surowy w kwestii wyboru mocy maszyny, komponentów i części, technologii produkcji chemikaliów i materiałów ściernych oraz zakupu surowca. Daje to gwarancję wysokiej jakości naszego produktu, długiej żywotności i dość stabilnego działania przez długi czas. Obecnie nasz produkt ma już szerokie zastosowanie: poświęcamy ponad 90% krajowych portów lotniczych, większość kolei wysokich, budowę autostrad itp. W ekspresowej linii kolejowej Pekin-Szanghaj oraz wiele świetnych konstrukcji Shanghai Expo Venue, węzła komunikacyjnego Shanghai Hongqiao , Miejsce targów kantońskich itp. Utrzymujemy ścisłą współpracę z wieloma potężnymi firmami sprzątającymi w zespole budowlanym krajowym i wszelkiego rodzaju. Jesteśmy również producentem OEM znanej marki. Udowodniono, że ciągłe poświęcanie się, badanie sercem, misterne zarabianie jest słuszne i pozwala nam zyskać zaufanie klientów i szacunek ze strony rynku. Zobowiązujemy się do ciągłej poprawy jakości produktu, aby zapewnić, że produkty w rozsądnych cenach. Z zadowoleniem przyjmujemy cenną sugestię wszystkich konsumentów i poświęcimy się ujednoliceniu technologii ze Wschodu i Zachodu (Chiny kontynentalne, chiński Tajwan i Europa) idealnie, aby spełnić wymagania klientów i zapewnić im najlepsze usługi. Witamy w Merrock !!

Historia

Usługa

Maszyny chemiczne i materiały ścierne do pielęgnacji podłóg

Nasz zespół

Zespół Dongguan Merrock