Dong Guan Merrock Industry Co., Ltd

dgmerrock@hotmail.com Whatsapp / Mobile: 0086-13217696818

CE, ISO9001: 2008, SGS, MSDS, PATENT WYNALAZKU itp

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Dom

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

Certifications
Chiny Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd Certyfikaty
Customers Reviews
I’ve just opened our crates and so far very impressed with the build quality of your machines. Would you kindly thank everyone involved with......

—— David-U.S.A

Lucy, I used the grinder for most of today (6 hours), it run nice and smooth and is not too noisy.

—— Michael-New Zealand

Your machine quality is good, but if you could improve your machine appearance it will be perfect!

—— Ah poh-Vitnam

Im Online Czat teraz

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

companyPics.title0
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MERROCK / BSD-TOP / APOLLO / ZANIECZYSZCZENIE
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 500000-1000000
Rok założenia : 2007
pc Export : 70% - 80%
DongGuan Merrock Industry Co., Ltd jest profesjonalnym producentem maszyn do szlifowania i polerowania powierzchni podłóg, diamentowych tarcz polerskich, proszku z kryształu marmuru i utwardzacza do betonu ! Posiadamy szereg doskonałych talentów w zakresie badań, produkcji, sprzedaży i technologii konsultantów z profesjonalnymi umiejętnościami, już rozwinęło się w znanego producenta w dziedzinie systemów szlifowania powierzchni. Merrock jest wyposażony osobno w dział produkcji i sprzedaży maszyn, produktów przemysłu chemicznego i materiałów ściernych. Merrock zajmuje się głównie badaniami i produkcją: maszyn, przemysłu chemicznego, narzędzi ściernych i sprzętu. Mamy silną przewagę w technologii i badaniach, a niektóre z naszych produktów zyskują dużą przewagę w Chinach w badaniach i technologii.

Merrock przejął nazwę fabryki materiałów ściernych Guangzhou Dangsing abrasive Co., Ltd , Dangsing specjalizuje się w marce „Apollo”, „Bear” i „Dangsing”, a marka „Apollo” jest znana w Europie i Ameryce. Merrock jest bardzo surowy w kwestii wyboru mocy maszyny, komponentów i części, technologii produkcji chemikaliów i materiałów ściernych oraz zakupu surowca. Daje to gwarancję wysokiej jakości naszego produktu, długiej żywotności i dość stabilnego działania przez długi czas. Obecnie nasz produkt ma już szerokie zastosowanie: poświęcamy ponad 90% krajowych portów lotniczych, większość kolei wysokich, budowę autostrad itp. W ekspresowej linii kolejowej Pekin-Szanghaj oraz wiele świetnych konstrukcji Shanghai Expo Venue, węzła komunikacyjnego Shanghai Hongqiao , Miejsce targów kantońskich itp. Utrzymujemy ścisłą współpracę z wieloma potężnymi firmami sprzątającymi w zespole budowlanym krajowym i wszelkiego rodzaju. Jesteśmy również producentem OEM znanej marki. Udowodniono, że ciągłe poświęcanie się, badanie sercem, misterne zarabianie jest słuszne i pozwala nam zyskać zaufanie klientów i szacunek ze strony rynku. Zobowiązujemy się do ciągłej poprawy jakości produktu, aby zapewnić, że produkty w rozsądnych cenach. Z zadowoleniem przyjmujemy cenną sugestię wszystkich konsumentów i poświęcimy się ujednoliceniu technologii ze Wschodu i Zachodu (Chiny kontynentalne, chiński Tajwan i Europa) idealnie, aby spełnić wymagania klientów i zapewnić im najlepsze usługi. Witamy w Merrock !!

Szczegóły kontaktu
Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Lucy Luo

Tel: 0086-13217696818

Faks: 86-769-23152826

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)